10 річниця Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

20 лютого 2024 року Україна відзначає 10 річницю Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. Адміністрація університету та колектив факультету соціології і права вшанували пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів біля Храму Святителя Миколи Чудотворця , а також в 7, 18,19 корпусах нашим загиблим студентам, співробітникам та випускникам КПІ – Карпюку Тарасу, Князеву Володимиру та Климову Артему, Юрію Поправці, Владиславу Дюсову і Євгену Петрашу і Бондареву Сергію.
З промовою виступили ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, декан факультету Олена Акімова, заступник декана Ростислав Пашов.
Ми повинні пам’ятати наших героїв і передавати цю шану і світлу пам’ять наступним поколінням.
Низький уклін і вічна пам’ять хлопцям, які віддали життя за незалежніть та теріторіальну цілісніть України!
Залишаємося гідними своїх!
Віримо в Перемогу українського народу!